Індивідуальні програми

 

- Індивідуальні заняття для написання пам`ятних ікон (ювілеїв, шлюбу, хрестин...)

у супроводі високопрофесійних педагогів-іконописців Ви зможете:

   

Цей унікальний і незабутній досвід - найкращий дарунок тоді, коли Ви вичерпали усі інші можливості. 

Тривалість індивідуальних занять залежить від вибраної ікони, наприклад намалювати півпостать Архангела на дошці 22х17 см. можна за 40 годин, а невелику ікону Богородиці з Христом Еммануїлом за 90-100 годин. Набір на індивідуальні заняття проводиться протягом року. 

- Дитячі курси (6 днів на канікулах)

унікальна програма, адаптована для учнів середнього та старшого шкільного віку (10-15р.), завдяки якій можна познайомитися з середньовічною живописом, та самостійно написати ікону. Кожен учасник курсу напише ікону відповідно до канонів іконографії на липовій дошці, натуральними фарбами (органічними та мінеральними пігментами), взоруючись на зразки давніх українських ікон 14 - 16 століття.

- Онлайн-курси (2 місяці)

можливість дистанційного навчання для студентів, які не мають змоги навчатись у Львові та в тих містах, де існують виїздні школи. Залежно від рівня, студент може обрати для написання одну з трьох ікон. Обов’язковою у програмі є вступна лекція з богослов`я ікони та лекція про іконографію зображуваної особи.
Набір триває постійно. 

- Гурток святого Луки

навчальна програма для тих, хто захоплюється середньовічною іконою і хотів би наблизити до себе її загадковий світ. Вона розрахована на людей які прагнуть освоїти техніку іконопису та пізнати богословські основи сакрального мистецтва.
Навчання відбувається кожної суботи під час академічного року (з вересня до червня), з 9-00 до 18-00 год.
Взяти участь у програмі можуть як початківці, так люди з невеликим досвідом іконописання.

- Виїздні короткотермінові програми (2 тижні)

для потенційних студентів з віддалених міст пропонуємо відчути всю атмосферу давнього українського малярства та власноруч написати ікону у традиційній техніці.
Крім цього, у рамках курсу пропонуємо записатись на авторський семінар з іконописного рисунку Святослава Владики.
Також у програмі заплановані лекції з богослов`я ікони, майстер-класи та екскурсії.

 

Новини

Соціум