Популяризаційні програми

 

  ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ НАПИСАННЯ ПАМ`ЯТНИХ ІКОН (ювілеїв, шлюбу, хрестин...)

У супроводі високопрофесійних педагогів-іконописців Ви зможете:

 

Цей унікальний і незабутній досвід - найкращий дарунок тоді, коли Ви вичерпали усі інші можливості. 

Тривалість індивідуальних занять залежить від вибраної ікони, наприклад намалювати півпостать Архангела на дошці 22х17 см. можна за 40 годин, а невелику ікону Богородиці з Христом Еммануїлом за 90-100 годин. Набір на індивідуальні заняття проводиться протягом року. 

 

  ДИТЯЧІ КУРСИ ІКОНОПИСУ

Унікальна програма, адаптована для учнів середнього та старшого шкільного віку (10-15 р.), завдяки якій можна познайомитися з давнім традиційним іконописом та написати свою першу ікону. Відбувається під час осінніх, зимових, весняних і літніх канікул протягом 5-6 днів.

 

  ОНЛАЙН-КУРСИ

Дистанційний курс основ іконопису з коротким впровадженням в богослов’я та історію ікони. Розрахований на людей, які не мають можливості навчатись у Львові та в тих містах, де ми проводимо виїзні школи. Залежно від рівня, студент може обрати для написання одну з трьох ікон. В рамках курсу ви отримуєте доступ до серії навчальних відео-лекцій, а також індивідуальні консультації викладача щодо написання ікони у форматі відео-зустрічей (через Skype чи інший канал зв’язку). Це хороша нагода продовжити практикувати іконописання після навчання на виїзній чи літній школах. Тривалість курсу: 4 тижні + 1 бонусний тиждень. Набір триває постійно, курси відбуваються один раз на квартал.

Більше інформації за  посиланням 

  ГУРТОК СВ. ЛУКИ

Програма для тих, хто бажає ознайомитися з основами іконопису і спробувати себе в цьому мистецтві. Навчання відбувається по суботах впродовж академічного року. У програмі поєднане вивчення богословських дисциплін з малюванням ікон. Тривалість – від одного семестру. Набір до 1 вересня і до 20 січня кожного року.

Якщо ви бажаєте долучитись до навчання на цій програмі, заповніть анкету і ми вам передзвонимо.

 Анкета

  ВИЇЗНІ ШКОЛИ ІКОНОПИСУ 

Нашим партнерам в інших містах України та за кордоном ми пропонуємо організацію виїзних короткотермінових (до 2 тижнів) програм. Їх учасники можуть діткнутися до давнього українського мистецтва іконопису та власноручно написати ікону у традиційній техніці. Окрім звичайних занять, програма включає навчальні екскурсії в музеї, майстер класи та лекції запрошених викладачів. Постійно діюча Школа такого формату існує у Києві.

 

Новини

Соціум