Професійні програми

  СТАЦІОНАРНА ПРОГРАМА З ІКОНОПИСУ

Програма, що поєднує систематичне вивчення богослов’я і сакрального мистецтва із ґрунтовним практичним навчанням іконопису, іконографічного рисунку, матеріалознавства, краснопису та інших мистецьких дисциплін.
Це перша, і поки що єдина в Україні програма, яка поєднує серйозне професійне вивчення традиційного іконопису з богословською освітою.
Тривалість програми – 3 роки (6 семестрів + 2 літніх школи)
Форма навчання – стаціонарна (5 днів на тиждень).
Програма відкрита для молодих осіб віком від 17 р., попередня мистецька освіта чи досвід іконописання не обов’язкові.
Випускники отримають диплом іконописця-богослова Українського Католицького Університету, внутрішнього, недержавного зразка.

 

  ЛІТНЯ ІКОНОПИСНА ШКОЛА

Інтенсивна трьохтижнева програма іконопису і богослов’я ікони, спрямована на впровадження у світ ікони і отримання першого досвіду іконописання. Відкрита для усіх бажаючих спробувати себе у мистецтві іконопису. Формат Літньої школи особливо зручний для людей з інших міст та країн.
Програма включає: теоретичні заняття з богослов`я ікони, практичні заняття з іконопису, екскурсії до музейних збірок ікон та навчально-пізнавальну поїздку. Зазвичай відбувається у три перші тижні липня. Запис - до 1 червня поточного року. Анкета для реєстрації на Літню школу іконопису.

 

  СЕРТИФІКАТНА ПРОГРАМА З ІКОНОПИСУ

Навчання відбувається впродовж академічного року по суботах, а також – три тижні влітку (у форматі літньої школи) впродовж трьох років; поєднує вивчення основ богослов’я ікони та сакрального мистецтва із практичними заняттями з іконопису. Програма створена для тих, хто бачить іконопис як сферу своїх серйозних зацікавлень, навіть якщо не має попереднього досвіду у цій ділянці.
Зарахування на сертифікатну програму відбувається за результатами Літньої іконописної школи.
Існує можливість відвідувати лише теоретичні курси.


 

Новини

Соціум