Професійні програми

СТАЦІОНАРНА ПРОГРАМА З ІКОНОПИСУ

Тривалість програми – 3 роки (6 семестрів + 2 літніх школи);
Форма навчання – стаціонарна (5 днів на тиждень).
Зголошення до 20 серпня поточного року
Зарахування відбувається за результатами співбесіди (абітурієнт повинен продемонструвати базові знання з історії, християнської традиції та здатність до навчання у вищій школі)

Документи для вступу: копія документа про середню/вищу освіту, мотиваційний лист (обов’язково) , автобіографія/CV (обов’язково), один рекомендаційний лист (бажано).

Ця програма для тих, хто прагне:

 

Унікальність стаціонарної програми полягає у тому, що це поки що єдина, в Україні академічна програма, яка поєднує серйозне професійне вивчення традиційного іконопису з богословською освітою. Практичні заняття темперним іконописом поєднується з вивченням богословських та мистецьких дисциплін, а також участю спільноти однодумців у літургійному житті Церкви, духовних бесідах, реколекціях, паломництвах та навчальних поїздках. Через глибоке наукове вивчення традицій, стилю і техніки західноукраїнського іконопису XIV-XVI ст. та деяких інших локальних іконописних традицій ми актуалізуємо мистецькі досягнення середньовіччя. Доповнюємо академічними курсами іконографічного рисунку, композиції, кольорознавства, технології, краснопису.

Методика навчання
Методика навчання та викладання базується на трьох основних принципах: вивчення технології створення ікони, наслідуванні давніх зразків іконопису та творчості (написання авторської роботи з врахуванням естетики і технології українського середньовічного іконопису)

Додаткові можливості

 

Середовище
Студенти стають частиною спільноти УКУ. Перебування у спільноті однодумців, спільна молитва та участь у спільних проектах сприяють зростанню в духовному та творчому житті.
Випускники отримають диплом іконописця-богослова Українського Католицького Університету, внутрішнього, недержавного зразка.

 Для отримання більш детальної інформації просимо телефонувати - 068 069 17 30.

 Коротке відео про стаціонар можете переглянути за посиланняим

  ЛІТНЯ ІКОНОПИСНА ШКОЛА

Інтенсивна трьохтижнева програма іконопису і богослов’я ікони, спрямована на впровадження у світ ікони і отримання першого досвіду іконописання. Відкрита для усіх бажаючих спробувати себе у мистецтві іконопису. Формат Літньої школи особливо зручний для людей з інших міст та країн.
Програма включає: теоретичні заняття з богослов`я ікони, практичні заняття з іконопису, екскурсії до музейних збірок ікон та навчально-пізнавальну поїздку. Зазвичай відбувається у три перші тижні липня. Запис - до 1 червня поточного року. Анкета для реєстрації на Літню школу іконопису.

 

  СЕРТИФІКАТНА ПРОГРАМА З ІКОНОПИСУ

Навчання відбувається впродовж академічного року по суботах, а також – три тижні влітку (у форматі літньої школи) впродовж трьох років; поєднує вивчення основ богослов’я ікони та сакрального мистецтва із практичними заняттями з іконопису. Програма створена для тих, хто бачить іконопис як сферу своїх серйозних зацікавлень, навіть якщо не має попереднього досвіду у цій ділянці.
Зарахування на сертифікатну програму відбувається за результатами Літньої іконописної школи.
Існує можливість відвідувати лише теоретичні курси.


 

Новини

Соціум